Friendship
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is a forum about friend ship..Ovo je forum o prijateljstvu...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako obuzdati ljutnju?

Ići dole 
+2
Ksenija xD
It's ana bitch?
6 posters
AutorPoruka
It's ana bitch?
Admin foruma!!!
Admin foruma!!!
It's ana bitch?


Broj poruka : 574
Points : 54869
Reputation : 0
Datum upisa : 29.07.2009
Godina : 28
Lokacija : sa uckerom gledamo DSDS

Kako obuzdati ljutnju? Empty
PočaljiNaslov: Kako obuzdati ljutnju?   Kako obuzdati ljutnju? Icon_minitimePon Avg 03, 2009 2:13 am

Nekada davno živela je devojcica koja je imala lošu narav. Njena majka joj je dala kesu punu eksera i kazala joj da svaki puta kad izgubi živce mora zabiti jedan ekser u ogradu.
Prvi dan je morala zabiti cak 37 eksera! Tokom sledecih nekoliko nedelja kako se je ucila kontrolisati, broj eksera zabijenih smanjivao se iz dana u dan.
Shvatila je da joj je lakše obuzdavati ljutnju nego zabijati ekser u tvrdu ogradu.
Napokon, stigao je dan kada devojcica nije izgubila živce ni jedanput! Kazala je to majci i ona joj je savjetovala da svaki takav dan koji prode u miru - izvuce jedan ekser.
Stigao je dan kada je devojcica rekla majci da više nema niti jednog eksera u ogradi! Majka je uzela kcer za ruku i odvela je do ograde, i rekla joj:
"Dobro si ucinila kceri moja...ali pogledaj rupe koje su ostale u ogradi...ograda više nikada nece izgledati isto! Kada kažeš nekome nešto u ljutnji povrediš ga. Kao da zabiješ nož u tu osobu i potom ga izvadiš napolje. Nema veze koliko puta kazes: "Žao mi je"..rana je ipak još uvek tu. Povrediti nekoga recima je ponekad gore nego fizicki. Prijatelji su naše retko bogatstvo i treba ih cuvati. Oni te nasmejavaju kada si tužna, ohrabruju te kada trebaš uspeti nešto u životu, pozajmljuju ti rame za plakanje, uši za slušanje i otvaraju ti srce."

Cuvajte svoje prijatelje i izvinite im se ako ste ikada napravili kakvu rupu u njihovoj ogradi !!


Nazad na vrh Ići dole
Ksenija xD
Admin foruma!!!
Admin foruma!!!
Ksenija xD


Broj poruka : 684
Points : 54858
Reputation : 0
Datum upisa : 29.07.2009
Godina : 28
Lokacija : Svuda po malo...

Kako obuzdati ljutnju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako obuzdati ljutnju?   Kako obuzdati ljutnju? Icon_minitimePon Avg 03, 2009 6:03 pm

BAs lepa prica...
Nazad na vrh Ići dole
https://drugarstvo.serbianforum.info
Milena xD
Admin foruma!!!
Admin foruma!!!
Milena xD


Broj poruka : 535
Points : 54689
Reputation : 0
Datum upisa : 30.07.2009
Godina : 30
Lokacija : na mestu gde me niko ne poznaje...

Kako obuzdati ljutnju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako obuzdati ljutnju?   Kako obuzdati ljutnju? Icon_minitimeSre Avg 05, 2009 8:26 pm

prelepa Sad
Nazad na vrh Ići dole
MayCandy
MoD foruma
MoD foruma
MayCandy


Broj poruka : 133
Points : 54145
Reputation : 0
Datum upisa : 06.08.2009
Godina : 28
Lokacija : With my friends forever!!!

Kako obuzdati ljutnju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako obuzdati ljutnju?   Kako obuzdati ljutnju? Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 1:07 am

woow....prica je bash lijepa....stw. pouka....bahs mi se swidja...Sad
hwalla...
stwarno u zadnje wrijeme swe wishe cijenim svoje prijatelje jer sam bez njih niko i nista...Sad
tad se osjecam tuzno i usamljeno a to je neshto najgore shto se moze desiti covjeku...Sad
Nazad na vrh Ići dole
RBD_fan*
*-*Novi clan*-*
*-*Novi clan*-*
RBD_fan*


Broj poruka : 27
Points : 54021
Reputation : 0
Datum upisa : 07.08.2009
Godina : 27
Lokacija : Sa RBD-om uwek i zauwek....

Kako obuzdati ljutnju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako obuzdati ljutnju?   Kako obuzdati ljutnju? Icon_minitimeUto Avg 11, 2009 1:18 pm

Znam owu pricu..i bas mi se swidja! srce
Nazad na vrh Ići dole
*PeRvErSa MiSs UcKeRmAnN*
*-*Novi clan*-*
*-*Novi clan*-*
*PeRvErSa MiSs UcKeRmAnN*


Broj poruka : 28
Points : 53952
Reputation : 0
Datum upisa : 14.08.2009
Godina : 31

Kako obuzdati ljutnju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako obuzdati ljutnju?   Kako obuzdati ljutnju? Icon_minitimePet Avg 14, 2009 7:45 pm

mrzi me da citam ovo xD Ali ja ne umem bas da se obuzdam........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uckersito-precioso.4umer.net
Sponsored content





Kako obuzdati ljutnju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako obuzdati ljutnju?   Kako obuzdati ljutnju? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako obuzdati ljutnju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako naprawiti kisu
» Kako naprawiti bar kod [za pocetnike!]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friendship :: Sve o prijateljstvu... :: Svadje sa prijateljima!!!-
Skoči na: